Ostatnie aktualności

Dane sklepu

 • Auto-Design Izabela Miedzińska
  NIP: 693-148-73-78
 • TelefonDetal: 604-662-147
  Hurt: 504-266-917
 • Godziny działania sklepupon - pt: 9.00 - 18.00

Znaki towarowe

Informujemy, że zgodnie z Kodeksem PWP art. 156 nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżoną własnością. W ofercie użyte są jedynie informacyjnie - do samochodu jakiego producenta i modelu są przeznaczone. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta samochodów. Towar zamiennik - jakość porównywalna z oryginałem.

Chmura tagów

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
0123
0

Witamy w sklepie

Witamy w naszym Sklepie

Sklep Internetowy www.mieszki.com.pl posiada w swojej ofercie kilkaset rodzajów skórzanych mieszków na drążek zmiany biegów, hamulec ręczny oraz pokrowce na gałkę zmiany biegów. Oferowane przez nas produkty zostały w całości wykonane z polskich materiałów, na terenie Polski oraz przez polskich pracowników. W naszej działalności, od samego początku, kładziemy duży nacisk na wysoką jakość wykonania, solidne wykończenie oraz doskonałe dopasowanie. Dzięki takiemu podejściu tworzone przez nas mieszki, zawsze na podstawie oryginalnych wzorów, doskonale pasują do określonego modelu samochodu oraz zachowują swoje właściwości przez długie lata.

Staramy się ciągle powiększać ofertę naszych produktów. Tak więc jeżeli poszukujecie Państwo jakiegoś mieszka, pokrowca lub też osłony, a nie znajdziecie jej w naszej ofercie - prosimy o kontakt. Zawsze istnieje możliwość przygotowania takiego mieszka, po przesłaniu do nas oryginalnego na wzór.

Sprzedając produkty za pośrednictwem internetu zauważyliśmy, że największym problemem może być potwierdzenie jakości. Przez wiele lat swojej działalności zdobyliśmy rzeszę zadowolonych klientów, zarówno z kraju, jak i zagranicy. Nie boimy się powiedzieć, że nasze mieszki są bardzo wysokiej jakości. Zawsze istnieje możliwość kontaktu w celu zadania pytania.

Co wyróżnia produkowane przez nas skórzane mieszki?
Jest to przede wszystkim jakość wykonania. Osłony na drążek zmiany biegów powstają z wysokiej jakości skóry. Pozwala to na wieloletnie użytkowanie bez jakichkolwiek oznak przetarcia i zniszczenia. Szwy, łączące poszczególne elementy mieszka, są starannie i równo wykonane, aby całość prezentowała się wyjątkowo dobrze. Przygotowane wykończenia w górnej oraz dolnej części mieszka, dostosowane do poszczególnych modeli aut, umożliwiają łatwy montaż na ramce, a także przy gałce zmiany biegów.

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupów.

Zobacz nasze nowości